.

 "לצאת מהמטריקס"

או מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר:

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

קיבלתי את חיי במתנה, תרתי משמע.

סבלתי מסכרת נעורים והלבלב שלי הפסיק לייצר אינסולין. בזכות עבודה במרחב, התבשרתי שאני בריאה הפסקתי להזריק אינסולין בכדי לחיות.קיבלתי את בריאותי בחזרה, את חיי.
מילות תודה כאן לא יספיקו, הן מחווירות לעומת תחושת ההודיה שהלב מלא בה.

ליטל יששכר  – עורכת דין

הנס קרה הרבה יותר מהר ממה שיכולתי לדמיין

כידוע, אני מנהלת מערכה בת 10 שנים עם בעלי המגרש בו אני מתגוררת בדמי מפתח. מערכה ארוכת שנים שלא הלכה לשום מקום ולא הגיע לכל פתרון.

מיד לאחר תדר ההשתוקקות לפני כשבועיים, בו לימדת אותנו לשתול את מאוויינו ישירות בתת המודע, החלטתי לקחת יוזמה ולהעביר לבעל הבית הצעת מחיר שהרגשתי שיכולה להתקבל על דעתו. כל מקורבי התנגדו למהלך זה, מכיוון שאנחנו נמצאים בהליך משפטי, דבר שהיה אמור להחליש את עמדתי, אך להפתעת כולם, באורח נס, בעל הבית הסכים לקבל את הצעתי ובימים אלה אנו סוגרים את העסקה. תוך עשרה ימים מהתדר. את קולטת??

בברכה ובאהבה

רחלי בר  – מורה ליוגה

רצף של חוויות מרגשות וניסים קטנים

שהתלכדו יחד לכדי הגשמת החלום הגדול של להפוך מאדם בעל נטייה לדיכאונות לאישה שמחה ויוצרת, מפחד חברתי לקשרים חברתיים טובים ומספקים, ומנישואים על סף פירוק - לזוגיות שגורמת לי אושר (כן כן, עם אותו הבעל). חיכיתי לזה רק 33 שנה, ואיזה כיף שהזמן הגיע!


תודה פריידי שבראת את זה

ורד רויטמן - גנטיקאית

אם אתם באים, חשוב שתדעו:

1. חשוב להגיע ב- 09:00 בכדי לא להיות לחוצים. בשעה 09:30 בדיוק מתחילים

2. כדאי ללבוש בגדים נוחים ולהביא גם משהו חמים ונעים, החדר ממוזג.

מה עוד אנשי הקהילה אומרים?

אין מספיק מקום לתאר את חיי האגדה לתוכם צעדתי

מהרגע בו פגשתי בפריידי ובטכניקת המשיכה בחוטים. כל היבט בחיי השתפר בצורה שלא תאמן, מערכת היחסים עם הילדים, עם האיש שלי, עם הגוף שלי עם עצמי. העסק שלי פורח ומשגשג, התחושה היומיומית שמלווה אותי מהרגע שאני מתעוררת ועד שאני הולכת לישון: אני אדם מאושר, אני אישה שמגשימה את ייעודה. וזה קל ופשוט ומשמח.

 

המפגש עם פריידי הוביל לקפיצת המדרגה הרוחנית הגבוהה ביותר בחיי והתוצאות משתקפות במציאות המופלאה שאני חיה בה. תודה זה נעשה.

אינסה קליינמן – מייסדת "לחישות לילה"

הגעתי למרחב בטעות.

והרי כבר למדתי שאין טעויות וכלום לא מקרי, אבל לאחת כמוני, שרוחניות ממני והלאה, באמת שלא הייתי מוכנה לשינוי כזה משמעותי בחיי.

ב-2010 חליתי בסרטן שד, חוויה מטלטלת… לאחר טיפולים וניתוחים הרופאים כבר דחקו בי להגשים את חלומי ולעשות עוד ילד.

 

הייתי בשנים האלו אצל כמה מטפלים, פסיכולוגים וקבוצות אבל את הפחד לא שחררתי, אחזתי בו חזק כמו בחבר קרוב. ובמובן מסוים אחזתי במחלה. 

עם התחלת העבודה במרחב הבטתי על חיי ועל עצמי ופתאום העננה הזאת, שאפפה אותי שנים, התפוגגה ויכולתי לראות ברור. החלטתי להפסיק את תהליך הפונדקאות המייסר שעברתי ולהתחיל לנסות בעצמי. התאכזבתי לגלות אחרי בדיקות שהסיכויים שלי להיכנס להריון קלושים, הטיפולים הכימיים וההורמונים שעברתי וגילי היחסית מבוגר לא עמדו לזכותי.

ידעתי שאני צריכה לעבוד קשה על המודעות והאמונה שלי והמרחב היה כמו קרקע חמה ואוהבת להצליח.הרופא נתן אוקי להתחיל לנסות.. הגניקולוגית הבחינה בזקיק עלוב (במילים אלו ממש) אבל ניסיתי… (הכי כייף לנסות) בנסיון הראשון נקלטתי ללא שום התערבות הורמונאלית אבל עם התערבות חזקה של חיים והמרחב המוגן:)

אני בחודש שישי כבר וניסים נוספים ומפתיעים לא מפסיקים להגיע! 

מאושרת מהאושר הזה שהמרחב העניק לי והענקתי לעצמי, מאושרת מה"טעות" הזו שנקלעה לדרכי.היום, אני לא מצליחה להבין איך חייתי לפני כן.. איך ביזבזתי שנים "ללא מודעות" ומנסה לשכנע כל מי שנקלע לדרכי להצטרף לקסם הזה.

מיכל קולט ארבל, מנכ"ל pink perfect

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.